dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie


Spacer w kropki - edycja 1


Miejsce: Polska, mazowieckie, Siedlce

Data rozpoczęcia: 15-03-2020
Data zakończenia: 15-03-2020

Zapraszamy na pierwszy (ale mamy nadzieję, że nie ostatni) w naszej okolicy "Spacer w kropki". Dlaczego "w kropki"? Ponieważ gospodarzami będą nasze dwie dalmatynki. Zapraszamy jednak wszystkie psiaki bez względu na rasę i umaszczenie!

Garść informacji:

MIEJSCE:
Start i meta: róg ul.Lipowej i Pionierów, 08-470 Wilga
Proponujemy zaparkować przed sklepem i barem "U Aniołów"  (adres Lipowa 3), zaparkować też można po przeciwnej stronie ulicy, pod płotem ogrodzonej posesji- prośba o niezastawianie bramy (bo nie nasza)!

CZAS:
Spotykamy się w niedzielę 15.03.2020
Zbiórka 9:45
Ruszamy punktualnie o 10:00

TRASA:
Przejdziemy około 16km głównie po suchych (w zależności od pogody :)) lasach sosnowych. Część trasy będzie przebiegać przez tereny  osiedla wypoczynkowego- pozwoli nam to dotrzeć do bardziej "dzikich" obszarów.

DLA KOGO:
Dla wszystkich miłośników spacerów, psów, przyrody ale również dla tych, którzy chcieliby poznać cudowną rasę jaką są dalmatyńczyki :), zobaczyć je na żywo, pogadać z innymi psiarzami i przede wszystkim miło i aktywnie spędzić czas. Ze względu na dystans odradzamy wycieczkę osobom ze szczeniętami oraz psami starszymi, które na codzień nie pokonują takich odległości.

Skąd pomysł na takie wydarzenie?
W naszej okolicy oraz ogólnie na Mazowszu wciąż jest bardzo mało plenerowych wydarzeń dedykowanych psiarzom. Podczas gdy w południowej Polsce praktycznie co tydzień organizowane są różnego rodzaju spacery i dogtrekkingi- u nas tego nie ma! Kochamy spacerować z  psami, postanowiłyśmy więc zaprosić Was do poznania naszych pięknych okolic :)
Strona Wydarzenia
Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące tego wydarzenia, skorzystaj z poniższego formularza. (Uwaga zadziała tylko wtedy gdy organizator wprowadził do systemu swój adres mailowy):
Comments are not enabled for this event

Trzebnicki Klub Psa

Wiesz o jakimś biegu, którego tu nie ma?