dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie


III Rudnicki Dogtrekking dla WOŚP


Miejsce: Polska, kujawskopomorskie, Grudziądz

Data rozpoczęcia: 05-01-2020
Data zakończenia: 05-01-2020

Już po raz trzeci spotykamy się 5 stycznia 2020 roku na Plaży Miejskiej by wraz z naszymi czworonogami pobiegać po lesie, rozwiązać kilka zagadek, a przede wszystkim  zagrać w Największej Orkiestrze Świata !!! To już 28 Finał :) dlatego też Łapiemy Wiatr W Żagle i gramy w tym roku dla dziecięcej medycyny zabiegowej.  Zabierzcie swoje czworonogi, przyjaciół, rodziny i pobawcie się z nami :). W tym roku przenosimy  się do krainy magii, tak więc różdżki w dłoniach obowiązkowe :) . Pomocna będzie również znajomość książek o Harrym Potterze.  
 Już za momencik uruchomimy zapisy elektroniczne, co niewątpliwie      ułatwi nam rejestrację startujących.
 UWAGA!!! opłata startowa w wysokości 30 zł od drużyny ( człowiek + pies, może być również kilka osób z psem :) kombinacja dowolna :) ) uiszczamy na stracie do puszki WOŚP .
  Liczymy na Waszą frekwencję :) . Jak co roku po biegu czekać będzie na wszystkich ognisko , coś do przegryzienia i oczywiście gorące napoje na rozgrzewkę. A może ktoś ma ochotę przynieść jakiś słodki wypiek :) ?  
  Zapraszamy wszystkich baaardzo serdecznie !!!
Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące tego wydarzenia, skorzystaj z poniższego formularza. (Uwaga zadziała tylko wtedy gdy organizator wprowadził do systemu swój adres mailowy):
Comments are not enabled for this event

Trzebnicki Klub Psa

Wiesz o jakimś biegu, którego tu nie ma?